Setki tysięcy osób brało udział w kilkudniowej modlitwie „o życie”. Przyjmowaliśmy dzieci nienarodzone do naszego społeczeństwa i naszych rodzin.

https://rozaniecdogranic.pl

 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy modlili się wspólnie w czasie Wielkiej Pokuty, zarówno tym zgromadzonym pod murami Jasnej Góry, jak i tym łączącym się z nami duchowo. To był wspaniały, piękny dzień, myślę, że zapamiętamy go do końca życia. Jesteśmy ogromnie wdzięczni ks. abp Stanisławowi Gądeckiemu za obecność, celebrację Mszy Świętej, wspaniałą homilię, która położyła duchowy fundament pod pokutę. Dziękujemy biskupowi Janowi Wątrobie za ogromne wsparcie. Dziękujemy ojcom paulinom, którzy otworzyli swoje serca i bramy tego Świętego Miasta, ojcom Antonello i Enrique,  ks. Dominikowi Chmielewskiemu, ks. Piotrowi Glasowi za poprowadzenie nas przez ciemną dolinę, na końcu której jest wielka Światłość! Stało się coś ważnego. Niech żaden lęk nie gości już w naszych sercach. ODWAGI! Trwajmy w tym doświadczeniu, niech nigdy nie umrze i zanieśmy światło Chrystusa do naszych domów i parafii. Amen!

http://wielkapokuta.pl

 

 
Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju, w łączności w papieskim poświęceniem Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Wydarzenie zorganizowane w rekordowym czasie - zaledwie w 6 dni! 
 
 
 
 
Największe wydarzenie modlitewne w Europie, jakie miało miejsce w Europie w ostatnich dekadach. Ponad milion ludzi modlących się na granicach kraju, oraz tysiące (niepoliczalne rzesze) w parafiach w całej Polsce. 
 
 
 
Ponad 60 tysięcy osób uczestniczyło w całodniowym czuwaniu pod Krzyżem na lotnisku we Włocławku. Drogę Krzyzową transmitowała Telewizja Polska oraz Telewizja Trwam z łączną widownią prawie 2 miliony osób.
 

Najnowszy film wytwórni filmowej Mikael wspierany przez Fundację SoloDiosBasta.  Film "Ufam Tobie" o mocy Bożego miłosierdzia, Jego nieskończonej miłości, wszechmocy i wszechobecności. Film, który został dołączony do pakietu pielgrzyma Światowych Dni Młodzieży w 9 wersjach językowych. 

Niech ta iskra Bożego Miłosierdzia dotrze do każdego zakątku świata !!!